2014 рік

Міжнародний щорічний конкурс шкільних проектів по енергозбереженню «Енергія і середовище» проводиться в рамках міжнародної освітньої програми SPARE (шкільна освітня програма з використання ресурсів і енергії) і всесвітньої декади ООН “Освіта для сталого розвитку” за підтримки Норвезького товариства охорони природи і INFORSE Europe (Європейська мережа розвитку сталої енергетики).

Екологічний клуб «Еремурус» вже 12 років поспіль є офіційним координатором міжнародного освітнього проекту SPARE в Україні. Ми переконані, що для позитивних змін в нашому суспільстві у галузі енергоефективності, а також та для попередження негативних наслідків змін клімату, потрібно починати саме зі школи!

У 2014р. конкурс «Енергія та середовище» проводився в Украіні вже в одинадцятий раз.

Гасло конкурсу

Збережемо клімат – почнемо з простих енергетичних рішень”.

Мета конкурсу

Виявлення та підтримка обдарованої учнівської молоді, створення умов для творчого наукового пошуку.

Основні завдання конкурсу

  • Залучення учнівської молоді до навчально-практичної діяльності з проблем енергоефективності та раціонального використання ресурсів, як найбільш ефективних шляхів зменшення викидів парникових газів, а отже й боротьби з глобальним потеплінням.
  • Сприяння професійному самовизначенню учнівської молоді.
  • Задоволення потреб учнівської молоді у творчій самореалізації.
  • Активізація творчої діяльності вчителів, які працюють над питаннями підвищення обізнаності школярів і населення щодо ефективного використання та збереження енергії, пом`якшення змін клімату.

Дивитись фото-звіт про проведення конкурсу «Енергія і Середовище 2014″

Переможці національного туру конкурсу «Енергія і середовище 2014″ серед учнів і вчителів (наказ)

Програма конкурсу 2014

Наказ заочного етапу 4-02-2014

Формы оценки работ

Офіційні документи

Завантажити положення про національний тур конкурсу «Енергія і середовище 2014» (номінації, умови, вимоги до робіт та інше)

Додаткова інформація

Положення про міжнародний конкурс «Енергія і середовище 2013-2014»