2015 рік


«Енергія і середовище» — 2015-2016 н.р.

29 лютого — 1 березня у Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді в Києві відбувся фінал Всеукарїнського конкурсу молодіжних проектів «Енергія та середовище», що проходив під гаслом «Збережемо енергію — збережемо планету».

2

Одинадцятий рік поспіль конкурс проводиться громадською екологічною організацією Екологічний клуб Еремурус у партнерстві з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді України при участі міжнародного проекту SPARE з метою пошуків та підтримки талановитої учнівської молоді, залучення її до учбово-практичної діяльності з проблем енергоефективності та раціонального використання ресурсів. На відкритті конкурсу учасників вітали депутати, вчені, співробітники міжнародних фондів, представники духовенства.

В цьому році конкурс було підтримано компаніями Амодеус-Україна та Рехау, бюро з питань екології Української греко-католицької церкви, завдяки чому переможці одержали різноматні призи.

DSCN5441

Згідно з рішенням журі з більш ніж 180 робіт було відбрано 38 кращих для участі у фіналі Всеукраїнського конкурсу.

DSCN5113

Серед 89 робіт педагогів були представлені розробки уроків, факультативних занять з різних дисциплін та дидактичні матеріали для практичних уроків, присвячених простим енергетичним рішенням, що їх можна використовувати на індівідуальному рівні, в масштабах учбового закладу або в регіоні з метою економії ресурсів та енергії, а також для зменшення викидів парникових газів.

DSCN5155

Крім захисту робіт та нагородження переможців учасники — як учні, так і вчителі мали змогу прийняти участь у майстер-класі та тренінгу, ознайомитись з роботою Національного еколого-натуралістичного центру.

Участники конкурсу роз’їхались з твердим наміром продовжити свою роботу у даному напрямку і зустрітися на конкурсі наступного року.

Оргкомітет конкурсу вважає своїм приємним обовязком вісловити окрему подяку членам журі:

Конкурс вчительских робіт:

Голова жури Поліхун Наталія Іванівна, к.п.н., с.н.с., завідувач відділу підтримки обдарованості та міжнародної співпраці Інституту обдарованої дититни НАПН України.

Члени жури:

Постова Катерина Григорівна, вчитель географії ЗОШ № 70 м. Києва, аспірантка Інституту психології ім. Г.С. Костюка НАП України.

Мельникова Олена Володимирівна, Голова ГО Екологічний куб Еремурус, вчитель біології та екології, учитель вищої кваліфікаційної категорії.

Радченко Тамара Дмитрівна,завідуюча відділом екології Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді

Журі Фіналу конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності:

1-2 номінації

Голова журі — Бондаренко Максим Олексійович, к.т.н., доцент, директор науково-дослідницького інституту
Черкаського державного технологічного університету, дійсний член Академії інженерних наук України, член-кореспондент Міжнародної Академії екології та безпеки життєдіяльності, член-кореспондент Академії будівництва України.

Члени жюри:

Лісовик Вячеслав Леонідович, Голови правління НГО «Школа енергоефективності»;

Фадєєв Михайло Володимирович, Генеральний директор ТОВ «Енергозбереження — ХХІ століття»

Скалозуб Сергій Федорович, засновник та директор першої в Україні «Аквашколи»; еколог, хімік; аудитор DQS, QMS з екології, охорони праці, енергоефективності; консультант Европейського банку реконструкції та розвитку; керівник громадської організації «Творче об’єднання «Екологічні ініціативи».

Денисюк Людмила Миколаївна, заступник голови Христинівської районної ради Черкаської області, вчитель фізики Верхняцького НВК «ЗОШ І—ІІІ ст.№ 1 — ліцей», учитель вищої кваліфікаційної категорії, учитель методист, Член редакційної ради журналів «Завуч» та «Школа».

Номінація 3

Голова журі — Радченко Олександр Григорович, доктор біологічних наук, професор, провідний науковій співробітник інституту зоології ім. Шмальгаузена НАН України.

Члени жури:

Шеремета Володимир, доктор богослосвьких наук, керівник Бюро з питань екології Української греко-католицької церкви

Світлана Чеботарьова Менеджер проекту «Енергоефективність у громадах» — Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ)

Вінницька Наталія Миколаївна заступник директора з навчально-виховної роботи школи І-ІІІ ступенів №5 Печерського району м.Києва

Итоги наказ 2016

DSCN5380 DSCN5060-2 DSCN5053-2 DSCN5050-2 Untitled 1

3 DSCN5437 10-репетиція 03-Регистрация 08-стенди-2

Лист директорам
Наказ
Наказ заочного туру 2016
Пiдсумки 2016

Конкурсні роботи минулих років

Роботи за минулі роки проведення конкурсу опубліковані на сайті методичних матеріалів Еремурусу. Подивитись їх можна за цим посиланням:

Рекомендації для учасників конкурсу

Правилами проведення конкурсу не допускається копіювання робіт інших учасників або подання на конкурс робіт, що не являються самостійною розробкою учасника конкурсу. Будь ласка, вживайте зусиль для того, щоб ваша робота дійсно належала вам. Це є головною запорукою вашого успіху. Пам`ятайте, що на конкурсі вже багато років поспіль працює досвідчене журі, завданням якого є якісна оцінка ваших робіт.

Рекомендація: намагайтеся зробити свою роботу оригінальною, конкретною, практично застосованою. Для цього вам в нагоді стануть наступні рекомендації (обов`язково для ознайомлення):

Рекомендации для подготовки проектов по энергоэффективности — система компетенций, критерии оценки, методология разработки